Продукція > TDK CORPORATION > YFF15SC1H221MT000N
YFF15SC1H221MT000N
YFF15SC1H221MT000N TDK Corporation
3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 220PF 20% 50V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 800MHz ~ 6GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Current: 1 A
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF15SC1H221MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 220 pF, 50 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-SC Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15SC1H221MT000N YFF15SC1H221MT000N Виробник : TDK 3970795.pdf Description: TDK - YFF15SC1H221MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 220 pF, 50 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-SC Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-SC Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 145
YFF15SC1H221MT000N YFF15SC1H221MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 220PF 20% 50V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Current: 1 A
Мінімальне замовлення: 13
YFF15SC1H221MT000N YFF15SC1H221MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Feed Through Capacitors 0402 50V 220pF C0G 20% 1A