Продукція > TDK CORPORATION > YFF18AC0G106MT0YHE
YFF18AC0G106MT0YHE
YFF18AC0G106MT0YHE TDK Corporation
3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 90MHz ~ 1.8GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Current: 4 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF18AC0G106MT0YHE - Durchführungskondensator, 10 µF, 4 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.01ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 4A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-AC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 4V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18AC0G106MT0YHE YFF18AC0G106MT0YHE Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: TDK - YFF18AC0G106MT0YHE - Durchführungskondensator, 10 µF, 4 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 4V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
Nennspannung: 4V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 31
YFF18AC0G106MT0YHE YFF18AC0G106MT0YHE Виробник : TDK Corporation 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Current: 4 A
Мінімальне замовлення: 9
YFF18AC0G106MT0YHE YFF18AC0G106MT0YHE Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 4VDC 10uF 20% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 9
YFF18AC0G106MT0YHE Виробник : TDK yff-series.pdf Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 10uF; R: 10mΩ; SMD; 4VDC; 1A; ±20%; 0603
Type of filter: anti-interference
Capacitance: 10µF
Resistance: 10mΩ
Mounting: SMD
Operating voltage: 4V DC
Max. operating current: 1A
Tolerance: ±20%
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C