Продукція > TDK CORPORATION > YFF18AC1A105MT0Y0E
YFF18AC1A105MT0Y0E
YFF18AC1A105MT0Y0E TDK Corporation
3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 1F 20% 10V 0603 AEC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 230kHz ~ 3GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1F 20% 10V 0603 AEC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 230kHz ~ 3GHz, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.028" (0.70mm), DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Capacitance: 1 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18AC1A105MT0Y0E YFF18AC1A105MT0Y0E Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 10VDC 1uF 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
YFF18AC1A105MT0Y0E YFF18AC1A105MT0Y0E Виробник : TDK Corporation 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1F 20% 10V 0603 AEC
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A