Продукція > TDK CORPORATION > YFF18AC1H220MT0Y0N
YFF18AC1H220MT0Y0N
YFF18AC1H220MT0Y0N TDK Corporation
3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 4GHz ~ 6GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 22 pF
Current: 1 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF18AC1H220MT0Y0N - Durchführungskondensator, 22 pF, 50 V, 1 A, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-AC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 22 pF
Current: 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
YFF18AC1H220MT0Y0N YFF18AC1H220MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 50V 22pF 20% C0G AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 17
YFF18AC1H220MT0Y0N YFF18AC1H220MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: TDK - YFF18AC1H220MT0Y0N - Durchführungskondensator, 22 pF, 50 V, 1 A, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 26 шт:
YFF18AC1H220MT0Y0N YFF18AC1H220MT0Y0N Виробник : TDK 3970796.pdf Description: TDK - YFF18AC1H220MT0Y0N - Durchführungskondensator, 22 pF, 50 V, 1 A, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Nennspannung: 50V