Продукція > TDK > YFF18PC0J105MT0H0N
YFF18PC0J105MT0H0N
YFF18PC0J105MT0H0N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Feedthrough Filters 0603 6.3V 1uF X6S 20% 4A
на замовлення 10399 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Insertion Loss: 40dB @ 800kHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm), DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Capacitance: 1 µF, Current: 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18PC0J105MT0H0N YFF18PC0J105MT0H0N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insertion Loss: 40dB @ 800kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A