Продукція > TDK CORPORATION > YFF18PC0J224MT0H0N
YFF18PC0J224MT0H0N
YFF18PC0J224MT0H0N TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 3MHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 4 A
на замовлення 3676 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 3MHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm), DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Current: 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18PC0J224MT0H0N YFF18PC0J224MT0H0N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 6.3V 0.22uF X7S 20% 4A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
YFF18PC0J224MT0H0N YFF18PC0J224MT0H0N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 4 A