Продукція > TDK CORPORATION > YFF18PC0J474MT0H0N
YFF18PC0J474MT0H0N
YFF18PC0J474MT0H0N TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 2MHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Current: 4 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF18PC0J474MT0H0N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.47 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 4A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 0.47µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 6.3V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18PC0J474MT0H0N YFF18PC0J474MT0H0N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: TDK - YFF18PC0J474MT0H0N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.47 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.47µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.47µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P
Nennspannung: 6.3V
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 39
YFF18PC0J474MT0H0N YFF18PC0J474MT0H0N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Current: 4 A
Мінімальне замовлення: 13
YFF18PC0J474MT0H0N YFF18PC0J474MT0H0N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 6.3V 0.47uF X7S 20% 4A