Продукція > TDK > YFF18PH0J225MT000N
YFF18PH0J225MT000N
YFF18PH0J225MT000N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 400kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Current: 4 A
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF18PH0J225MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 2.2 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 4A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 2.2µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 6.3V, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18PH0J225MT000N YFF18PH0J225MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: TDK - YFF18PH0J225MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 2.2 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 2.2µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 2.2µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 78
YFF18PH0J225MT000N YFF18PH0J225MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Current: 4 A
Мінімальне замовлення: 24
YFF18PH0J225MT000N YFF18PH0J225MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 6.3V 2.2uF X5R 20% 4A