Продукція > TDK > YFF18PW0J105MT0H0N
YFF18PW0J105MT0H0N
YFF18PW0J105MT0H0N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - YFF18PW0J105MT0H0N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: No
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3147 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF18PW0J105MT0H0N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 4A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: No, Nennspannung: 6.3V, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18PW0J105MT0H0N YFF18PW0J105MT0H0N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: TDK - YFF18PW0J105MT0H0N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 6.3 V, 4 A, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: No
Nennspannung: 6.3V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
YFF18PW0J105MT0H0N YFF18PW0J105MT0H0N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insertion Loss: 40dB @ 800kHz ~ 2GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A
Мінімальне замовлення: 16
YFF18PW0J105MT0H0N YFF18PW0J105MT0H0N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0603 6.3V 1uF X6S 20% 4A
Мінімальне замовлення: 14
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A