Продукція > TDK > YFF18SC1H221M
YFF18SC1H221M
YFF18SC1H221M TDK
emc_esr_yff-sc_en.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0603 220pF 50volts
на замовлення 10798 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 220PF 50V 20% 0603.
Інші пропозиції YFF18SC1H221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18SC1H221M YFF18SC1H221M Виробник : TDK Corporation emc_esr_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 220PF 50V 20% 0603