Продукція > TDK > YFF18SC1H222M
YFF18SC1H222M
YFF18SC1H222M TDK
emc_esr_yff-sc_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Feedthrough Filters 0603 2200pF 50volts
на замовлення 46970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 20% 0603.
Інші пропозиції YFF18SC1H222M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF18SC1H222M YFF18SC1H222M Виробник : TDK Corporation emc_esr_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 20% 0603