Продукція > TDK > YFF21AC1A475MT0Y0N
YFF21AC1A475MT0Y0N
YFF21AC1A475MT0Y0N TDK
3tfspec_automotive_yff_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 300kHz ~ 3GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Current: 4 A
на замовлення 144000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 300kHz ~ 3GHz, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Current: 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21AC1A475MT0Y0N YFF21AC1A475MT0Y0N Виробник : TDK 3tfspec_automotive_yff_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Current: 4 A