Продукція > TDK CORPORATION > YFF21AC1E103MT0Y0N
YFF21AC1E103MT0Y0N
YFF21AC1E103MT0Y0N TDK Corporation
3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 25V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 20MHz ~ 2GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Current: 400 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF21AC1E103MT0Y0N - Durchführungskondensator, 0.01 µF, 25 V, 400 mA, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85323000, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 400mA, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 0.01µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-AC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21AC1E103MT0Y0N YFF21AC1E103MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: TDK - YFF21AC1E103MT0Y0N - Durchführungskondensator, 0.01 µF, 25 V, 400 mA, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85323000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 400mA
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85323000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 400mA
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
Nennspannung: 25V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 56
YFF21AC1E103MT0Y0N YFF21AC1E103MT0Y0N Виробник : TDK Corporation 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 25V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Current: 400 mA
Мінімальне замовлення: 10
YFF21AC1E103MT0Y0N YFF21AC1E103MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0805 25V 10nF 20% X7S AEC-Q200