Продукція > TDK > YFF21AC1H470MT0Y0N
YFF21AC1H470MT0Y0N
YFF21AC1H470MT0Y0N TDK
3970796.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - YFF21AC1H470MT0Y0N - Durchführungskondensator, 47 pF, 50 V, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 47pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF21AC1H470MT0Y0N - Durchführungskondensator, 47 pF, 50 V, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 47pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-AC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21AC1H470MT0Y0N YFF21AC1H470MT0Y0N Виробник : TDK 3970796.pdf Description: TDK - YFF21AC1H470MT0Y0N - Durchführungskondensator, 47 pF, 50 V, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 47pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
Nennspannung: 50V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 140 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
YFF21AC1H470MT0Y0N YFF21AC1H470MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 47PF 20% 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 2GHz ~ 5GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
Current: 1 A
Type: Feed Through
Мінімальне замовлення: 12
YFF21AC1H470MT0Y0N YFF21AC1H470MT0Y0N Виробник : TDK 3tf_automotive_general_yff-ac_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0805 50V 47pF 20% C0G AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
Current: 1 A