Продукція > TDK CORPORATION > YFF21PC1A105MT000N
YFF21PC1A105MT000N
YFF21PC1A105MT000N TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 700kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF21PC1A105MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 10 V, 4 A, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 4A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 10V, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21PC1A105MT000N YFF21PC1A105MT000N Виробник : TDK 3919280.pdf Description: TDK - YFF21PC1A105MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 10 V, 4 A, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 4A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 36
YFF21PC1A105MT000N YFF21PC1A105MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0805 10V 1uF X5R 20% 4A
Мінімальне замовлення: 11
YFF21PC1A105MT000N YFF21PC1A105MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Current: 4 A