Продукція > TDK CORPORATION > YFF21PC1A475MT000N
YFF21PC1A475MT000N
YFF21PC1A475MT000N TDK Corporation
YFF-P_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 200kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Capacitance: 4.7 µF
Current: 3 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Insertion Loss: 40dB @ 200kHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Capacitance: 4.7 µF, Current: 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21PC1A475MT000N YFF21PC1A475MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-P_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Current: 3 A