Продукція > TDK > YFF21SC1E473MT000N
YFF21SC1E473MT000N
YFF21SC1E473MT000N TDK
mc_esr_yff-sc_en-1224767.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0805 (X7S) 25V 473 +/-20%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 5MHz ~ 2GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm, Capacitance: 0.047 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21SC1E473MT000N YFF21SC1E473MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-SC_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 25V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 5MHz ~ 2GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Capacitance: 0.047 µF
Current: 2 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Current: 2 A