Продукція > TDK CORPORATION > YFF21SC1H101MT000N
YFF21SC1H101MT000N
YFF21SC1H101MT000N TDK Corporation
YFF-SC_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 20% 50V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 1GHz ~ 5GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Capacitance: 100 pF
Current: 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 20% 50V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 1GHz ~ 5GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Capacitance: 100 pF, Current: 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21SC1H101MT000N YFF21SC1H101MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-SC_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 100PF 20% 50V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 100 pF
Current: 400 mA
товару немає в наявності
YFF21SC1H101MT000N YFF21SC1H101MT000N Виробник : TDK tf_commercial_signal_yff-sc_en-1224767.pdf Feed Through Capacitors 0805 50V 100pF C0G 20% 0.4A