Продукція > TDK > YFF21SC1H220MT000N
YFF21SC1H220MT000N
YFF21SC1H220MT000N TDK
mc_esr_yff-sc_en-1224767.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0805 (C0G) 50V 220 +/-20%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 20% 50V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 3GHz ~ 5GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Capacitance: 22 pF, Current: 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21SC1H220MT000N YFF21SC1H220MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-SC_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22PF 20% 50V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 3GHz ~ 5GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Capacitance: 22 pF
Current: 400 mA