YFF31PC0J226M
YFF31PC0J226M TDK Corporation
emc_esr_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 22UF 6.3V 1206
на замовлення 7405 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 22uF -20 % to 50 %.
Інші пропозиції YFF31PC0J226M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF31PC0J226M YFF31PC0J226M Виробник : TDK tf_commercial_yff-p_en-965080.pdf Feed Through Capacitors 22uF -20 % to 50 %