Продукція > TDK > YFF31PC0J226MTJ00N
YFF31PC0J226MTJ00N
YFF31PC0J226MTJ00N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 22UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 40MHz ~ 1.3GHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 5mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Current: 6 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF31PC0J226MTJ00N - Durchführungskondensator, 22 µF, 6.3 V, 6 A, 1206 [Metrisch 3216], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.005ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 6A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 6.3V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF31PC0J226MTJ00N YFF31PC0J226MTJ00N Виробник : TDK 3919280.pdf Description: TDK - YFF31PC0J226MTJ00N - Durchführungskondensator, 22 µF, 6.3 V, 6 A, 1206 [Metrisch 3216], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.005ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 6A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
YFF31PC0J226MTJ00N YFF31PC0J226MTJ00N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Current: 6 A
Мінімальне замовлення: 6
YFF31PC0J226MTJ00N YFF31PC0J226MTJ00N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 1206 6.3VDC 22uF 20%
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.005ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 6A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 6.3V