Продукція > TDK > YFF31PC1C105MT000N
YFF31PC1C105MT000N
YFF31PC1C105MT000N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 700kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF31PC1C105MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 16 V, 2 A, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.04ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 2A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 16V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF31PC1C105MT000N YFF31PC1C105MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: TDK - YFF31PC1C105MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1 µF, 16 V, 2 A, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 2A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 16V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
YFF31PC1C105MT000N YFF31PC1C105MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 1206 16V 1uF X7S 20% 2A
Мінімальне замовлення: 15
YFF31PC1C105MT000N YFF31PC1C105MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
Мінімальне замовлення: 11
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 2A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 16V