Продукція > TDK CORPORATION > YFF31PC1C474MT000N
YFF31PC1C474MT000N
YFF31PC1C474MT000N TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 2MHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Capacitance: 0.47 µF
Current: 2 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 2MHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.057" (1.45mm), DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Capacitance: 0.47 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF31PC1C474MT000N YFF31PC1C474MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 0.47 µF
Current: 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
YFF31PC1C474MT000N YFF31PC1C474MT000N Виробник : TDK tf_commercial_yff-p_en-965080.pdf Feed Through Capacitors 1206 (X7S) 16V 474 +/-20%