YFF32SC1E104M
YFF32SC1E104M TDK Corporation
CKD_Summary.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 25V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Capacitance: 0.1 µF
Current: 500 mA
на замовлення 1858 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Capacitance: 0.1 µF, Current: 500 mA.
Інші пропозиції YFF32SC1E104M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF32SC1E104M YFF32SC1E104M Виробник : TDK Corporation CKD_Summary.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Current: 500 mA