Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 5,1mOhm; 100A; 85W; -55°C ~ 175°C; Similar to: FDD8896; YFW100N03AD TO-252 YFW TYFW100N03AD YFW, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFW100N03AD YFW100N03AD Виробник : YFW TFDD8896_c_YFW_0001.pdf Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 9,2mOhm; 94A; 80W; -55°C ~ 175°C; Substitute: YFW100N03AD; FDD8896 TO252(DPAK) TFDD8896 c
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 150 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
YFW100N03AD YFW100N03AD Виробник : YFW TFDD8896_c_YFW_0001.pdf Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 5,1mOhm; 100A; 85W; -55°C ~ 175°C; Similar to: FDD8896; YFW100N03AD TO-252 YFW TYFW100N03AD YFW