Продукція > YFW > YFW1117-3.3
YFW1117-3.3
YFW1117-3.3
STYFW1117-3.3_YFW_0002.pdf
Виробник: YFW
Код виробника: YFW1117-3.3 RoHS Linear Voltage Regulator; LDO; 3,3V; 1A; 0,2%; 1,3V dropout; Vin 18V; -65°C~150°C; Similar to : SIPROIN SSP1117-3.3V; Integrated Circuits
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 40 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW1117-3.3 YFW
Код виробника: YFW1117-3.3 RoHS Linear Voltage Regulator; LDO; 3,3V; 1A; 0,2%; 1,3V dropout; Vin 18V; -65°C~150°C; Similar to : SIPROIN SSP1117-3.3V; Integrated Circuits, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFW1117-3.3 Виробник : YFW Linear Voltage Regulator; LDO; 3,3V; 1A; 0,2%; 1,3V dropout; Vin 18V; -65°C~150°C; Similar to : SIPROIN SSP1117-3.3V; YFW1117-3.3 STYFW1117-3.3
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
YFW1117-3.3 STYFW1117-3.3_YFW_0002.pdf Linear Voltage Regulator; LDO; 3,3V; 1A; 0,2%; 1,3V dropout; Vin 18V; -65°C~150°C; Similar to : SIPROIN SSP1117-3.3V; Integrated Circuits