YNA18B2C0G105M
YNA18B2C0G105M TDK Corporation
emc_esr_yna_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603
на замовлення 11996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 0603 1.0uF 4volts X5R 20% ESR 200mohms.
Інші пропозиції YNA18B2C0G105M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YNA18B2C0G105M YNA18B2C0G105M Виробник : TDK Corporation emc_esr_yna_en.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603
YNA18B2C0G105M YNA18B2C0G105M Виробник : TDK emc_esr_yna_en-1273608.pdf Feed Through Capacitors 0603 1.0uF 4volts X5R 20% ESR 200mohms