YNA18B2M0G105M
YNA18B2M0G105M TDK Corporation
YNA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Features: Controlled ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції YNA18B2M0G105M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YNA18B2M0G105M YNA18B2M0G105M Виробник : TDK Corporation YNA_Series.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
YNA18B2M0G105M YNA18B2M0G105M Виробник : TDK emc_esr_yna_en-1273608.pdf Feed Through Capacitors 0603 1.0uF 4volts X5R 20% ESR 650mohms