Продукція > TDK > YNA18B3U0G105MT000N
YNA18B3U0G105MT000N
YNA18B3U0G105MT000N TDK
emc_esr_yna_en.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0603 X5R 4V 105 +/-20%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Controlled ESR, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YNA18B3U0G105MT000N YNA18B3U0G105MT000N Виробник : TDK Corporation YNA_Series_Rev2016.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF