YNA21B1J0G106M
YNA21B1J0G106M TDK Corporation
YNA_Series_Rev_Oct_2015.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 4V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 4V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Controlled ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції YNA21B1J0G106M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YNA21B1J0G106M YNA21B1J0G106M Виробник : TDK Corporation YNA_Series_Rev_Oct_2015.pdf Description: CAP CER 10UF 4V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF