YR1B14K7CC
YR1B14K7CC TE Connectivity Passive Product
product-5-1622796-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 14.7K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 14.7 kOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 14.7K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 14.7 kOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
YR1B14K7CC YR1B14K7CC Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-1622796-9.datasheet.pdf Description: RES 14.7K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 14.7 kOhms