YR1B1K18CC
YR1B1K18CC TE Connectivity / Holsworthy
NG_DS_1773265_A-731857.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole YR1 0.1% 1K18
на замовлення 1095 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.18K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.18 kOhms.
Інші пропозиції YR1B1K18CC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YR1B1K18CC YR1B1K18CC Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773265&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 1.18K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.18 kOhms