Продукція > KEMET > Z0402C100APMST
Z0402C100APMST
Z0402C100APMST KEMET
Z0402C100APMST
Виробник: KEMET
Description: KEMET - Z0402C100APMST - Ferritperle, Stromversorgungsleitung, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 2 A, Z-PMS Series, 0.03 ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: Z-PMS Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 9880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 364
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - Z0402C100APMST - Ferritperle, Stromversorgungsleitung, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 2 A, Z-PMS Series, 0.03 ohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 10ohm, Produktpalette: Z-PMS Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z0402C100APMST Z0402C100APMST Виробник : KEMET Z0402C100APMST Description: KEMET - Z0402C100APMST - Ferritperle, Stromversorgungsleitung, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 2 A, Z-PMS Series, 0.03 ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: Z-PMS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 364
Z0402C100APMST Z0402C100APMST Виробник : KEMET Z0402C100APMST Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 40
Z0402C100APMST Z0402C100APMST Виробник : KEMET KEM_FB0003_Z_PMS-2064375.pdf Ferrite Beads 10Ohms 2A 25% DCR=30mOhms
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Number of Lines: 1