Продукція > KEMET > Z0402C152GSMST
Z0402C152GSMST
Z0402C152GSMST KEMET
Z0201C100CSMST
Виробник: KEMET
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції Z0402C152GSMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z0402C152GSMST Z0402C152GSMST Виробник : KEMET Z0201C100CSMST Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Number of Lines: 1