Продукція > KEMET > Z0805C8R0GPWST
Z0805C8R0GPWST
Z0805C8R0GPWST KEMET
Z0805C8R0GPWST?lang=en
Виробник: KEMET
Description: KEMET - Z0805C8R0GPWST - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 8 ohm, 2 A, Z-PWS Series, 0.01 ohm, ± 30%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 8ohm
Produktpalette: Z-PWS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 3170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 96
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - Z0805C8R0GPWST - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 8 ohm, 2 A, Z-PWS Series, 0.01 ohm, ± 30%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.01ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 8ohm, Produktpalette: Z-PWS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z0805C8R0GPWST Z0805C8R0GPWST Виробник : KEMET Z0805C8R0GPWST.pdf Description: KEMET - Z0805C8R0GPWST - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 8 ohm, 2 A, Z-PWS Series, 0.01 ohm, ± 30%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 8ohm
Produktpalette: Z-PWS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 20
Z0805C8R0GPWST Z0805C8R0GPWST Виробник : KEMET KEM_FB0001_Z_PWS-2064405.pdf Ferrite Beads 8Ohms 2A 25% DCR=10mOhms