Продукція > KEMET > Z1206C600BPWST
Z1206C600BPWST
Z1206C600BPWST KEMET
KEM_F3139_F863H_X2_310_125C
Виробник: KEMET
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z1206C600BPWST Z1206C600BPWST Виробник : KEMET KEM_F3139_F863H_X2_310_125C Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Z1206C600BPWST Z1206C600BPWST Виробник : KEMET KEM_FB0001_Z_PWS-2064405.pdf Ferrite Beads 60Ohms 4A 25% DCR=10mOhms