Z15G1318
  • Z15G1318
  • Z15G1318
Z15G1318 HIGHLY
z15g-datasheet.pdf
Код товару: 92670
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: HIGHLY
Група: Мікроперемикачі
Монтаж: Клеми з гвинтовим кріпленням
Габарити: 49,2x17,45x24,2 mm
Опис Опис: Мікроперемикач з поперечним роликом SPDT, навантаження контакту AC: 20A / 250VAC. Алгоритм роботи: ON- (ON) / Клас захисту IP40
Кількість положень: 2
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції Z15G1318
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z15G1318 Виробник : HIGHLY ELECTRIC CO., LTD Z-B5-B9.pdf Роликовый, нажимной выключатель, 15A, 250VAC SPDT IP40 Група товару: Перемикачі та вимикачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Z15G1318 Z15G1318 Виробник : HIGHLY ELECTRIC z15g.pdf Category: Microswitches SNAP ACTION
Description: Microswitch SNAP ACTION; 20A/250VAC; with transverse roller
Type of switch: microswitch SNAP ACTION
AC contacts rating @R: 20A / 250V AC
Switches features: with transverse roller
Contacts configuration: SPDT
AC contacts rating @L: 4A / 125V AC
Max. contact resistance:: 15mΩ
Switching method: ON-(ON)
Number of positions: 2
Stable positions number: 1
IP rating: IP40
Leads: M4 screws
Body dimensions: 49.2x17.45x24.2mm
Mechanical durability: 1000000 cycles
Operating temperature: 0...55°C