Продукція > ZILOG > Z16F2810AG20EG
Z16F2810AG20EG
Z16F2810AG20EG ZiLOG
ZNEO®_Z16F_Series.pdf
Виробник: ZiLOG
16-bit Microcontrollers - MCU 128K Flash w/4K RAM 2 UARTS XTEMP
на замовлення 1147 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: ZNEO, Data Converters: A/D 12x10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 3.6V, Connectivity: I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Number of I/O: 46, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z16F2810AG20EG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z16F2810AG20EG Z16F2810AG20EG Виробник : Ixys Corporation 587ps0220.pdf MCU 16-bit ZNEO CISC 128KB Flash 3.3V 64-Pin LQFP
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 160 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: ZNEO
Data Converters: A/D 12x10b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 3.6V