Z1SMA100
Z1SMA100 Diotec Semiconductor
z1sma1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 100V 1W DO214AC
Tolerance: ±5%
Packaging: Strip
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 100V 1W DO214AC, Tolerance: ±5%, Packaging: Strip, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z1SMA100 Z1SMA100 Виробник : Diotec Semiconductor z1sma1.pdf Zener Diodes Zener, SMA, 100V, 1W, 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Z1SMA100 Z1SMA100 Виробник : Diotec Semiconductor z1sma1.pdf Diode Zener Single 100V 5% 1500mW 2-Pin SMA T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Z1SMA100 Z1SMA100 Виробник : Diotec Semiconductor z1sma1.pdf Description: DIODE ZENER 100V 1W DO214AC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 1 W