Z1SMA20-AQ
Z1SMA20-AQ Diotec Semiconductor
z1sma1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENER SMA 20V 1.5W 5% AEC-Q101
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZENER SMA 20V 1.5W 5% AEC-Q101, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції Z1SMA20-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z1SMA20-AQ Z1SMA20-AQ Виробник : Diotec Semiconductor z1sma1.pdf Description: ZENER SMA 20V 1.5W 5%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Z1SMA20-AQ Z1SMA20-AQ Виробник : Diotec Semiconductor z1sma1.pdf Zener Diodes Zener, SMA, 20V, 1W, 5%, AEC-Q101