Z2SMB100
Z2SMB100 Diotec Semiconductor
z2smb1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 100V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 100V 2W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z2SMB100 Z2SMB100 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Description: DIODE ZENER 100V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Power - Max: 2 W