Z2SMB110
Z2SMB110 DIOTEC SEMICONDUCTOR
z2smb1.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 3W; 110V; SMD; reel,tape; SMB; single diode; Z2SMB
Type of diode: Zener
Power dissipation: 3W
Zener voltage: 110V
Kind of package: reel; tape
Case: SMB
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: Z2SMB
на замовлення 2845 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 110V 2W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 82 V.
Інші пропозиції Z2SMB110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z2SMB110 Z2SMB110 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Description: DIODE ZENER 110V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 82 V