Z2SMB120
Z2SMB120 Diotec Semiconductor
z2smb1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENERDIODE,SMB,120V,2W,5%
Packaging: Strip
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 120 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 60 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 120V 2W SMB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 120 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Part Status: Active, Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 60 V.
Інші пропозиції Z2SMB120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z2SMB120 Z2SMB120 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1.pdf Description: DIODE ZENER 120V 2W SMB
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
товару немає в наявності
Z2SMB120 Z2SMB120 Виробник : Diotec Semiconductor z2smb1-2578579.pdf Zener Diodes Zener Diode, SMB, 120V, 2W, 5%