Z33061731000J2CC06
Z33061731000J2CC06 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
z300-c.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 100 OHM 4W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.622" L (5.50mm x 15.80mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 4W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.622" L (5.50mm x 15.80mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z33061731000J2CC06 Z33061731000J2CC06 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components z300-c.pdf Description: RES 100 OHM 4W 5% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 514 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Z33061731000J2CC06 Z33061731000J2CC06 Виробник : Vishay / Draloric z300-c.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 4watt 100ohms 5% 6kV Surge