Z35092232209J6BC06
Z35092232209J6BC06 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
z300-c.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 22 OHM 6W 5% AXIAL
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.343" Dia x 0.878" L (8.70mm x 22.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 22 OHM 6W 5% AXIAL, Power (Watts): 6W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.343" Dia x 0.878" L (8.70mm x 22.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z35092232209J6BC06 Z35092232209J6BC06 Виробник : Vishay / Draloric z300-c.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 6watt 22ohms 5% 6kV Surge
на замовлення 840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Z35092232209J6BC06 Z35092232209J6BC06 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components z300-c.pdf Description: RES 22 OHM 6W 5% AXIAL
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms