Продукція > ZILOG > Z84C0010AEG
Z84C0010AEG
Z84C0010AEG ZiLOG
ps0178.pdf
Виробник: ZiLOG
Microprocessors - MPU 10 MHZ Z80 CMOS CPU
на замовлення 296 шт:
термін постачання 30-39 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 10MHZ 44LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції Z84C0010AEG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0010AEG Виробник : Ixys Corporation z86c21.pdf MCU 8-bit Z80 CISC 5V 44-Pin LQFP
товару немає в наявності
Z84C0010AEG Виробник : Zilog ps0178.pdf LQFP 44/10 MHZ Z80 CMOS CPU XTEMP (L/F) Z84C0010
кількість в упаковці: 160 шт
товару немає в наявності
Z84C0010AEG Z84C0010AEG Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 10MHZ 44LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 44-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V