Продукція > ZILOG > Z84C0010VEC
Z84C0010VEC Zilog
Z84C0006FEC_to_Z84C0020VEC.pdf
Виробник: Zilog
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 46 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-PLCC, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції Z84C0010VEC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0010VEC Z84C0010VEC Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V