Продукція > ZILOG > Z84C0020FEC
Z84C0020FEC ZILOG
ps0178.pdf
Виробник: ZILOG
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 20MHZ 44LQFP, Packaging: Bag, Package / Case: 44-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції Z84C0020FEC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0020FEC Z84C0020FEC Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 20MHZ 44LQFP
Packaging: Bag
Package / Case: 44-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Z84C0020FEC Виробник : ZiLOG ps0178.pdf Microprocessors - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP