Продукція > ZILOG > Z84C0020PEC
Z84C0020PEC ZILOG
ps0178.pdf
Виробник: ZILOG
00+ DIP40
на замовлення 56 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 20MHZ 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP (0.620", 15.75mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 20MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 40-PDIP, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції Z84C0020PEC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0020PEC Z84C0020PEC Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 20MHZ 40DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 40-PDIP
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Z84C0020PEC Виробник : ZiLOG ps0178-19386.pdf Microprocessors - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP