Z84C0020PEG
Z84C0020PEG
ps0178.pdf
Код товару: 109116
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Мікроконтролери
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0020PEG Z84C0020PEG Виробник : ZiLOG ps0178.pdf Microprocessors - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP
на замовлення 299 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Z84C0020PEG Виробник : Zilog ps0178.pdf PDIP 40/20 MHZ Z80 CMOS CPU XTEMP (L/F) Z84C0020
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
Z84C0020PEG Z84C0020PEG Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 20MHZ 40DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V